Facebook
Gmail
Comenius
English web
Erasmus+
sobota, 19 září 2020
  • default style
  • blue style
  • green style
  • red style
  • orange style
Vytisknout

Otevření infokoutku

2016 InfokoutekDne 28.4.2016 proběhlo slavnostní otevření nového Info-koutku, který vytvořila třída 9.A v rámci projektu Extra třída. Jedná se o místo, kde budou k nalezení informace o akcích v Ústí nad Labem, o zdejších sportovních klubech a zájmových kroužcích. Projekt by se nemohl uskutečnit bez podpory nadace Tesco a kromě dalších sponzorů také bez trpělivosti a zápalu pro věc paní učitelky Mgr. Radky Gruzovské, která s žáky projekt realizovala.                                                        

Do naší školy v tento den zavítaly předškolní děti z MŠ Stříbrníky a přišli se podívat také paní starostka Severní Terasy Mgr. Renata Zrníková a pan náměstek primátorky MUDr. Jiří Madar.

Program zahájili žáci 9.A v 10 hodin dopoledne a po úvodním projevu předvedli své nacvičené vystoupení s boomwhackery a choreografie na úryvky skladeb z různých zemí světa. Dále následovalo bubenické představení studentů teplické konzervatoře. Všechna čísla sklidila velký potlesk. Následně byl Info-koutek oficiálně otevřen přestřihnutím stuhy a byl zahájen herní den. Návštěvníci mohli ochutnat domácí kuchyni našich žáků. Pro děti byly na stanovištích připraveny různé soutěže s odměnami. V tělocvičně si mohli vyzkoušet odpaly s trenéry golfu.                                                                                                                    

Celá akce se povedla na výbornou a všichni návštěvníci ocenili Info-koutek 4Relax velkou chválou.

Fotografie ...

Extra třída