neděle, 22 říjen 2017

ŠvP v Itálii

2014 SVP ItalieV pátek 6. června 2014 odpoledne jsme se sešli na parkovišti u Alberta, abychom naložili zavazadla a pohodlně se posadili na sedačky dvoupatrového autobusu pana Višňáka, který nás bezpečně přepravil k moři do Lido Adriana v Itálii.

Ozdravně-poznávací pobyt byl určen pro žáky 1. stupně naší školy. Nejvíce dětí bylo ze 2.A, ale přidali se i 4 žáci z 9. třídy a 2 žákyně z 8. tříd. Celkem nás bylo 34.

Ubytování v apartmánech s vyhlídkou na moře se nám líbilo, jídlo nám chutnalo. Nejvíce jsme si však užívali na písečné pláži sluníčka, teplého moře a vodních i písečných her a soutěží. Ani bazén u hotelu jsme každodenně nenechali ladem.

Podnikli jsme dva výlety, opakovaně na stejné místo. Cílem byl zábavní park Mirabilandia. Tolik adrenalinu na jednom místě se bohužel u nás, v Čechách, nezažije. Nikomu naštěstí nevolno nebylo, pravděpodobně i díky vodním atrakcím, které nás v parných dnech dostatečně osvěžily.

Každý den byl ukončen procházkou po okolí.  Všichni byli moc hodní, dokonce starší žáci si hráli s mladšími a pomáhali dospělým až do samého zdárného konce.

Děkuji všem zainteresovaným za ochotu a pomoc, že se tato akce mohla uskutečnit. Fotografie z akce najdete zde