čtvrtek, 20 červen 2019

Id Foto (link) Obsah videa Datum Délka videa

Anglická olympiáda s Justine (USA) (-ml-)

Krátké video z každoročního školního kola jazykové soutěže konané na naší škole tentokrát s novou posilou našeho sboru, rodilou mluvčí Justine ze Spojených států.

2011 2min.37sec.

Anketa s našimi žáky (-Česká televize-)

Česká televize natočila sérii anket s žáky naší školy pro své pořady Planeta YÓ a Studio Kamarád. Jednotlivé díly najdete zde.
2011 ~1min.

Den otevřených dveří a zápis dětí do 1.ročníku (-ml-)

Jako každoročně jsme i letos uspořádali v průběhu zápisu nových žáčků den otevřených dveří, kdy jste si mohli prohlédnout prostory naší školy. Krátký dokument z této akce najdete právě zde.

2011 3min.01sec.

Jazykový zájezd do Velké Británie II. (-ml-)

Po dvou letech se naši žáci opět vypravili poznávat kulturu a historii Velké Británie. Při této příležitosti jsme navštívili památky města Londýna, královskou rezidenci Windsor, Legoland, londýnskou zoo i akvárium, podívaloi jsme se na Londýn z výšky při projížďce na "londýnském oku". V tomto videu můžete nahlédnout do tří dní, které jsme ve Velké Británii strávili.

2011 3min.07sec.

Návštěva v České televizi (-ml-)

Již potřetí se žáci naší školy objevují v České televizi. Po natáčení pořadu Hřiště 7 s Martinem Dejdarem o naší plavbě z Berlína do Prahy a krátkých šotech pro dětský pořad Planeta Yó jsme se vydali přímo do studií ČT znovu, abychom poznali, jak se dělá televize.

2011  4min.12sec.

Vánoční trhy (-ml-)

V letošním roce jsme pro rodiče našich žáků připravili vánoční trhy, na kterých si mohli zakoupit výrobky žáků, kalendář pro rok 2012 z projektu Comenius nebo ochutnat náš svařák.

2011 3min.10sek.