čtvrtek, 27 únor 2020

Děti, sport a přátelství

2015 Deti sportTřída 8.B se zapojila do projektu extra třída a s finanční podporou nadačního fondu Tesco uspořádala akci pro širokou veřejnost s názvem DĚTI, SPORT & PŘÁTELSTVÍ. Akce se konala 6. 5. 2015 v areálu školy. Na úvod pan ředitel Michal Ševcovic a třídní učitelka Radka Gruzovská řeklio tomto projektu pár slov.

Atrakce pro malé děti, mj. minigolf, fotbal, florbal, basketbal a jiné dětské soutěže byly výsledkem naší školní práce i práce ve školních dílnách. K dispozici byl také otevřený bazén a stánek s občerstvením. Na naší akci přijali pozvání starosta a místostarostka Severní Terasy.

Celá akce se vydařila i přes chvilkové dešťové přeháňky a lidé, kteří se dostavili v hojném počtu, byli velmi spokojeni. Dotace jsme použili na nákup občerstvení, materiálu a sportovních pomůcek. (www.extratrida.cz)

Fotografie najdete zde...

Extra třída