Facebook
Gmail
Comenius
English web
Erasmus+
pátek, 18 září 2020
  • default style
  • blue style
  • green style
  • red style
  • orange style
Vytisknout

Zaměstnanci a třídnictví

 

Vedení školy
Ředitel školy:    Michal Ševcovic
Statutár. zástupce ředitele:    Petr Heide
Zástupkyně ředitele :   Hana Hellerová
Výchovná poradkyně: Jaroslava Müllnerová
Metodik prevence: Alexandra Zalabáková
Metodik ICT: Martin Lukaščík, Petr Heide, Jakub Ševcovic
Koordinátor EVVO:  Hana Coubalová 
   

 

Třídní učitelé 
I.A   Iveta Cajhamlová VI.A    Tereza Šumpíková
I.B Lenka Gavlasová VI.B Petra Novotná
I.C Martina Petýrková VI.C Gabriela Hozáková
II.A Eva Hemrová VII.A Radka Heide Gruzovská
II.B Dagmar Zárubová VII.B Miriam Ježková
II.C Lenka Krejčová VII.C Radka Pfefferová
II.D Lenka Kasperová VII.D Jaroslav Šindler
III.A Tereza Malá VIII.A    Jaroslava Müllnerová
III.B   Ivana Dobešová VIII.B Oldřich Ježek
III.C Jarmila Kindlová VIII.C Lenka Gruberová
IV.A Petra Vejlupková IX.A  Magdalena Mansfeld Kašová
IV.B Markéta Šindelářová IX.B  Kamila Křížová
IV.C Věra Procházková IX.C  Radek Hofman 
IV.D Zděnka Kuželová    
V.A Klára Šťastná

Emailový kontakt na jednotlivé vyučující najdete v menu

pod položkou KONTAKT      

V.B Soňa Gerychová
V.C Monika Churavá                                          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ostatní učitelé

Milan Adámek, Aleš Novotný, Tereza Veitová, Pavlína Pyšná, Jaroslava Štofiková, Alena Jehličková, Lenka Bérešová, Jiří Růžička, Radek Knapčok, Tereza Sýkorová, Renata Šustrová, Michaela Kawinková

 Asistent pedagoga

Alena Přenosilová, Karel Vobora, Adéla Bundová, Karin Kubálková, Marie Tůmová

 

Školní družina

Vedoucí ŠD:               Ivana Polášková

Vychovatelky:            Lenka Žemličková, Zuzana Ciglerová, Kateřina Krýslová, Lucie Štíchová, Markéta Čečrlová, Lenka Bundová

Administrativa

Personalistka:             Radka Tíkalová

Ekonomka:                 Eva Kubištová

Školní jídelna

Vedoucí ŠJ:                 Romana Sýkorová

Kuchařky:                   Romana Sýkorová, Blanka Prachařová, Markéta Zelenková, Šárka Válová, Monika Jurčíková,                                                       Lucie Pražáková, Markéta Strnadová

Údržba, úklid

Školník:                       Luboš Jehlička

Údržbář bazénu:           Pavel Špic

Uklizečky:                    Jitka Strnadová, Jana Beseová, Jitka Kittnerová, Kamila Hermanová,                                                              Petra Fajtová, Jitka Mrzenová