Facebook
Gmail
Comenius
English web
Erasmus+
pondělí, 24 září 2018
  • default style
  • blue style
  • green style
  • red style
  • orange style
Vytisknout

Zaměstnanci a třídnictví

 

Vedení školy
Ředitel školy:    Michal Ševcovic
Statutár. zástupce ředitele:    Petr Heide
Zástupkyně ředitele :   Hana Hellerová
Výchovná poradkyně: Jaroslava Müllnerová
Metodik prevence: Alexandra Zalabáková
Metodik ICT: Martin Lukaščík, Petr Heide
Speciální pedagožka: Lenka Krejčová
Koordinátor EVVO:  Hana Coubalová 
 Externí psycholožka : Eliška Bartošová 
   

 

Třídní učitelé 
I.A   Iveta Cajthamlová  VI.A    Jaroslava Müllnerová
I.B Ivana Dobešová VI.B Oldřich Ježek
I.C Jarmila Kindlová VI.C Lenka Gruberová
II.A Eva Hemrová VII.A Magdalena Masfeld Kašová
II.B Dagmar Zárubová VII.B Kamila Křížová
II.C Martina Petýrková VII.C Radek Hofman
II.D Zděnka Kuželová VIII.A Tereza Šumpíková
III.A Klára Šťastná VIII.B    Milan Adámek
III.B   Soňa Gerychová VIII.C Gabriela Hozáková
III.C Monika Churavá IX.A Pavlína Pyšná
IV.A Adéla Dytrtová IX.B Jaroslav Šindler
IV.B Petra Novotná IX.C  Věra Procházková
IV.C Lenka Čepeláková    
V.A Radka Heide Gruzovská    
V.B Petra Vejlupková

Emailový kontakt na jednotlivé vyučující najdete v menu

pod položkou KONTAKT      

V.C Lenka Krejčová
V.D Mgr. Lenka Kasperová                          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ostatní učitelé

Žaneta Šímová, Novotný, Jaroslava Štofiková, Alena Jehličková, Hana Coubalová,  Tereza Ševcovicová,   Karin Kubálková, Monika Dragounová Lucie Štíchová, Alena Přenosilová (asistent pedagoga), Karel Vobora (asistent pedagoga)

 

Školní družina

Vedoucí ŠD:               Ivana Polášková

Vychovatelky:            Jindra Svobodová, Lenka Žemličková, Marcela Michalková, Zuzana Ciglerová, Kateřina Umanová,                                                Lucie Štíchová, Markéta Čečrlová, Jitka Boušková

Školní asistentky

Petra Auerveková, Zuzana Ciglerová, Markéta Čečrlová, Karin Kubálková, Lucie Štíchová, Tereza Ševcovicová, Alena Přenosilová, Klára Šťastná, Jitka Boušková

Administrativa

Personalistka:             Radka Tíkalová

Ekonomka:                 Eva Kubištová

Školní jídelna

Vedoucí ŠJ:                 Soňa Marková

Kuchařky:                   Romana Sýkorová, Blanka Prachařová, Markéta Zelenková, Šárka Válová, Monika Jurčíková,                                                       Dana Zimermanová

Údržba, úklid

Školník:                       Václav Hrubec, Luboš Jehlička (domovník)

Údržbář bazénu:           Pavel Špic

Uklizečky:                    Alena Michelová, Jitka Strnadová, Jana Beseová, Jitka Kittnerová, Kamila Hermanová,                                                              Alena Marková, Petra Fajtová