Facebook
Gmail
Comenius
English web
Erasmus+
čtvrtek, 09 červenec 2020
  • default style
  • blue style
  • green style
  • red style
  • orange style
Vytisknout

Povedené vánoční trhy

2018 12 TrhyVe čtvrtek 6. 12. 2018 se naše škola převlékla do vánočních barev a uspořádala již osmý ročník školního vánočního trhu. Několikatýdenní stříhání, šití, lepení, motání, sušení a modelování přineslo své ovoce. Originální výrobky žáků a nadšené obličejíčky hrdých prodavačů vykouzlily úsměv na tváři všem, kdo si udělali čas a na náš trh zavítali.

Podnikavého a vytrvalého ducha prokázali hlavně žáci devátých ročníků. Třída 9. C se po zamítnutém záměru prodávat grilované klobásy a točenou kofolu nevzdala a ve svém volném čase vyrazila i s učitelkou do zapůjčené profesionální kuchyně a společně napekli vynikající cukroví. Zahanbit se nenechala ani 9. A, která letos vsadila na hudbu, tanec a tombolu.

Největším překvapením byli žáci 3. A. Ke svému obchůdku lákali zákazníky hrou na lesní roh a zpěvem. Krásné barevné stánky měl i školní časopis a třída 7. A s pokladničkou pro spolek Felisicat, kde bylo možné přispět na lepší život pro kočky bez domova. Spolku Felisicat předáme i peníze z prodeje punče a domácích zákusků od zaměstnanců školy.

Velký dík patří všem, kdo se na přípravě a realizaci trhů podíleli, třídním učitelům za obětavost a rodičům, kteří přišli, pochválili, pomohli nebo naše trhy jakkoliv podpořili. Přejeme Vám všem veselé Vánoce.

Jaroslava Štofiková

Pár fotografií najdete zde...