Facebook
Gmail
Comenius
English web
Erasmus+
čtvrtek, 24 září 2020
  • default style
  • blue style
  • green style
  • red style
  • orange style
Vytisknout

Olympijský víceboj ...

2020 03 Viceboj... aneb odznak Všestrannosti

Dnes se výběr žáků II. stupně zúčastnil okresního kola soutěže odznaku všestrannosti z projektu Sazka olympijský víceboj. Porovnání výkonnosti a dovedností mezi školami proběhlo na ZŠ Mírová v Ústí nad Labem, kde se sešlo celkem 100 závodníků. Žáci soutěžili v pěti disciplínách. Začínalo se trojskokem z místa, následoval hod medicinbalem vzad, skákání přes švihadlo čtyřmi způsoby na 2 minuty, kliky na 2 minuty a poslední disciplínou byl driblink s basketbalovým míčem na vzdálenost 10 metrů opět na časový limit 2 minut.

Největší zastoupení v soutěži měli chlapci a dívky narození v roce 2015. Mezi chlapci se v této kategorii nejlépe umístili J. Česnohlídek (4. místo) a M. Volf (5. místo). Mezi děvčaty se nejlépe umístila N. Jílková na 5. místě. V soutěži jednotlivců si odnesly diplom a medaili A. Pekárková, která se ve své kategorii umístila na 2. místě a T. Stehlíková skončila na celkovém 3. místě. Naše osmičlenné družstvo (ve složení: A. Pekárková, M. Zingová, T. Stehlíková, A. Hvězdová, D. Starý, M. Šustr, S. Peřina, A. Šmejkal), skončilo na krásném postupovém 2. místě s 17 068 body. Krajské kolo se bude konat 18. května v Chomutově.

Děkujeme všem závodníkům za reprezentaci školy a přejeme hodně sportovních úspěchů do dalšího kola.

Mgr. Tereza Ševcovicová

Fotografie ze závodů najdete zde...