sobota, 17 listopad 2018

Stav ve škole a provoz v 1.týdnu

PozorVážení rodiče,

vzhledem k rozsáhlé rekonstrukci v budově školy se předem omlouváme za určité obtíže, které, zejména v prvních dnech, budou patrné při provozu školy. Všichni zaměstnanci školy se maximálně snažili, i nad rámec svých pracovních povinností, připravit školu pro nový školní rok 2018/2019. A věřte, že to opravdu neměli jednoduché vzhledem k určitým komplikacím při dokončování celé zakázky od dodavatele, který byl vybrán na základě výběrového řízení zřizovatelem školy - Statutárním městem Ústí nad Labem.

Školní rok bude zahájen řádně 3. 9. 2018 a první týden bude probíhat v mimořádném režimu dle pokynů jednotlivých třídních učitelek a učitelů.

Výdej obědů ve školní jídelně bude probíhat ve dnech 3. 9. 2018 až 6. 9. 2018 v době od 10:30 do 13:00.

Školní družina je v plném provozu již od 3. 9. 2018 od 6:00 do 17:00.

Školní hřiště, tělocvičny, bazén a celý venkovní areál školy zůstanou, po dobu nezbytně nutnou, prozatím uzavřeny. Postupně ale budeme uvedené prostory uvolňovat i pro výuku.

Tímto Vás žádáme o pochopení a vstřícnost a přejeme Vašim dětem úspěšný vstup do nového školního roku.

Mgr. Michal Ševcovic, ředitel školy