Facebook
Gmail
Comenius
English web
Erasmus+
úterý, 15 říjen 2019
  • default style
  • blue style
  • green style
  • red style
  • orange style
Vytisknout

Školní družina - klubovna Ovečka

sheep

Od 1.7.2018 se naše základní škola stala partnerem projektu „Klubovna Ovečka“, v rámci kterého spolupracujeme s Centrem pro rodinu Ovečka v Ústí nad Labem na Doběticích. 

Díky účasti v projektu můžeme nabídnout rodičům dětí, které z důvodu omezené kapacity nemohou navštěvovat školní družinu ve své základní škole, členství v Klubovně Ovečka, kde jsou zřízeny 2 třídy po 20ti dětech. 

 

Klubovna je otevřena od 4. 9. 2018 v čase 6:00 – 7:40 a 13:00 – 17:00 a v rámci projektu je zajištěn doprovod dětí do ZŠ před začátkem vyučování a také doprovod dětí ze ZŠ do Klubovny Ovečka po konci vyučování (děti na vychovatelku čekají v budově školy na předem domluveném místě).

V klubovně jsou pro děti připraveny sportovní, výtvarné a kulturní aktivity, kroužek fotografování a kroužek keramiky, aj.


Bližší informace vám rádi poskytneme na telefonním čísle 731 633 462 nebo e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

 

Podmínky:

- pouze pro děti na 1. stupni ZŠ;

- pouze pro děti, které se z kapacitních důvodů nevešly do školních družin nebo nejsou ve školních družinách hlášeny;

- rodiče žijící ve společné domácnosti s dítětem musí předložit potvrzení o zaměstnání, nebo potvrzení  OSVČ nebo potvrzení o evidenci na ÚP na námi poskytnutém formuláři „Potvrzení o postavení na trhu práce“;

- Klubovna Ovečka, aktivity i kroužky jsou po výše splněných podmínkách BEZPLATNÉ.

Zápisové lístky a vyplněné přihlášky můžete nosit do 14.9.2018 v čase od 8:00 do 18:00 na níže uvedenou adresu. Potvrzení o postavení na trhu práce je nutné dodat do konce měsíce září 2018.

 

Veškeré formuláře k vyplnění a aktuální informace si můžete stáhnout kliknutím na tento odkaz www.charitausti.cz/akce-aktivity1/centrum-pro-rodinu-ovecka/klubovna-ovecka/  případně si je můžete vyzvednout přímo v Centrum pro rodinu Ovečka, Poláčkova 2, 400 11 Ústí nad Labem - Dobětice

Druzina Ovecka loga