Facebook
Gmail
Comenius
English web
Erasmus+
čtvrtek, 09 červenec 2020
  • default style
  • blue style
  • green style
  • red style
  • orange style
Vytisknout

Členství v AŠSK

BrusleVážení rodiče a zákonní zástupci žáků,

naše škola je již dlouhá léta členem AŠSK, která celorepublikově zaštiťuje většinu sportovních soutěží. Toto členství nás opravňuje startovat za zvýhodněné startovné (většinou 150,- Kč za družstvo oproti 500,- Kč za družstvo pro nečleny). Vzhledem k faktu, že se naše škola velmi aktivně a často těchto soutěží účastní, je členství v AŠSK z finančních důvodů nezbytné. K tomuto prodloužení je zapotřebí vykázat jistý počet registrovaných žáků/členů. S odchodem loňských 9. tříd náš školní sportovní klub ZŠ Stříbrnická mnoho dosavadních členů opustilo  - z tohoto důvodu byl vybraným třídám rozdán formulář "REGISTRACE ČLENA AŠSK", aby se tento stav opět doplnil. Členství v tomto klubu je ryze formální záležitostí a veškerou finanční zátěž (členský příspěvek) přebírá škola. 

Pokud tedy souhlasíte se členstvím Vašeho dítěte v našem školním sportovním klubu ZŠ Stříbrnická, prosím o vyplnění a navrácení formuláře zpět do školy.

V přílohách naleznete stanovy spolku AŠSK a elektronickou podobu formuláře.

Děkuji za spolupráci,

předseda Školního sportovního klubu ZŠ Stříbrnická Mgr. Radek Hofman.

Stanovy AŠSK   Registrace člena AŠSK