Oznámení o dočasném uzavření školní jídelny

Publikováno: 1.1.2021 Autor(ka): Radka Tíkalová

S politováním Vám oznamuji, že z důvodu nemoci nebo karantény zaměstnanců školní jídelny nebudeme moci zajistit školní stravování od 4. 1. 2021. Prostory školní kuchyně i školní jídelny jsou kompletně uzavřeny do odvolání a bude probíhat celková dezinfekce této části školy. Obědy budou všem přihlášeným strávníkům automaticky odhlášeny.

Prezenční výuka pro 1. - 2. ročníky, včetně provozu školní družiny, je i nadále od 4. 1. 2021 zajištěna, nicméně bez školního stravování. Distanční výuka pro žáky 3. - 9. ročníku bude od 4. 1. 2021 probíhat bez možnosti odebrání stravy ve školní jídelně. 

O dalším vývoji situace Vás budu průběžně informovat.

S přáním pevného zdraví

Michal Ševcovic

ředitel školy