Školní výlet tříd 6.B a 7.A do Ostrova - Tisé

Publikováno: 25.6.2024 Autor(ka): Tereza Herbstová

Ve dnech 17. až 19. června 2024 se třídy 6.B a 7.A naší školy vydaly na nezapomenutelný školní výlet do malebné oblasti Ostrov - Tisá. Tato třídenní akce byla plná dobrodružství, zábavy a vzájemného poznávání.

Děti byly ubytované v útulných chatkách v kempu, do kterého došly pěšky s batohy na zádech. Spacáky a další těžší věci jim ochotně dovezla jedna z paní učitelek autem, což dětem umožnilo užít si cestu bez zbytečné zátěže.

První den jsme se po příjezdu a ubytování vydali prozkoumat okolí. Poté jsme hráli míčové hry a badminton a odpočívali. Všichni se těšili na hlavní část programu, která nás čekala druhý den – výlet na Sněžník. Tento výlet se ukázal být jedním z největších zážitků. Po cestě jsme obdivovali krásné přírodní scenérie a i přes náročnost trasy jsme úspěšně zdolali 14 kilometrů pěšky. Vrcholem výletu byl oběd na Sněžníku, kde jsme si pochutnali na výborných kuřecích řízcích nebo smažených sýrech, podle toho, co kdo preferoval.

Poslední večer byl zakončený v duchu pravé táborové atmosféry. Došli jsme si na dřevo do blízkého lesa a připravili si táborák. U plápolajícího ohně jsme si zazpívali několik známých písniček a užívali si společně strávené chvíle.

Celý výlet se nesl v duchu soudržnosti a radosti z nových zážitků. Děti si odnesly mnoho krásných vzpomínek a už se těší na další podobná dobrodružství.

Děkujeme učitelům, kteří se podíleli na přípravě a průběhu tohoto výletu a dětem, za příjemně strávený čas v přírodě.