Výlet tříd 7.B a 7.D: Tři dny dobrodružství a zábavy

Publikováno: 28.6.2024 Autor(ka): Adéla Zapadlová

Den první: Cesta a příjezd do Růžové

První den jsme od školy vyrazili vlakem do Děčína, odkud jsme pokračovali autobusem do Bynovce. Odtud jsme šli pěšky do Růžové, přičemž jsme cestou navštívili vyhlídku Belveder. Po příjezdu jsme se ubytovali a užívali si volného času ve skvělé atmosféře.

Den druhý: Farma a výlety

Druhý den jsme po snídani navštívili farmu, kde byla ubytována třída 7.D. Děti si užily blízký kontakt se zvířaty a dozvěděly se zajímavosti o životě na farmě. Po farmě jsme se vydali na velké hřiště, kde jsme si všichni zahráli své oblíbené hry. Odpoledne jsme se rozdělili do dvou skupin. První skupina navštívila vyhlídku Růženka a prozkoumala místní biotop. Druhá skupina se vydala k Dolskému mlýnu a při návratu také navštívila vyhlídku Růženka. Den jsme zakončili společným táborákem a zpěvem.

Den třetí: Loučení a návrat

Poslední den jsme po snídani zabalili a uklidili. Poté následovala cesta domů vlakem. Celý výlet byl díky skvělé atmosféře, organizaci plný radosti, smíchu a nových zážitků, které si budou všichni dlouho pamatovat.