ŠKOLNÍ T-MOBILE OLYMPIJSKÝ BĚH 2021

Publikováno: 9.9. 2021 Autor(ka): Jakub Ševcovic

Za krásného slunečného počasí jme společně oslavili olympijské myšlenky a hodnoty během T-Mobile Olympijského běhu 2021!

Již druhým rokem proběhl na pozemku školy T-Mobile Olympijský běh. 8.9. 2021 žáci 1. stupně běželi jedenkrát kolem budovy školy, což odpovídá vzdálenosti dlouhé 500 metrů.

O den později 9.9. 2021 se na stejnou trať pustili 6.-8. ročníky pouze s rozdílem, že běželi vyznačenou trať 2x. Skvělé organizační schopnosti prokázali žáci 9. ročníku, kteří po oba dva dny na třech stanovištích organizovali připevnění startovních čísel, rozcvičku, ukázku a měření TROJSKOKU SNOŽMO (jednu z disciplín SAZKA OLYMPIJSKÉHO VÍCEBOJE), přípravu běžecké tratě a organizaci samotném běhu.

Nejlepší běžkyní I. stupně se stala žákyně V. B Adéla Šturcová a mezi chlapci Alex Lesnik, žák V. A.

Nejrychleji proběhla dvě kola kolem školy, určená pro 2. stupeň, žákyně VI. A Nina Stará a mezi chlapci 2. stupně to byl David Prokeš z VIII. B. Nejlepší čtveřice byla pochválena a odměněna ředitelem školy.

Po republikovém finále SAZKA OLYMPIJSKÉHO VÍCEBOJE v Brně to byla další sportovní akce pro žáky naší školy, která prokázala, jaký mají sportovní talent, a stala se příslibem do dalších sportovních meziškolních soutěží.

Další FOTKY, VIDEO se připravují...

Mgr. Jakub Ševcovic, MA