Škola v přírodě Bedřichov 2024 tříd 2.A, 3.C, 5.D, 8.C

Publikováno: 5.6.2024 Autor(ka): Tereza Herbstová

Koncem května se třídy 2.A, 3.C, 5.D a 8.C vydaly na školu v přírodě do malebného Bedřichova. Od 27. do 31. května si zde žáci užívali nejen krásné přírody, ale i bohatý program plný her, soutěží a vzdělávacích aktivit.

Děti se prozkoumávaly Jizerské hory, zlepšovaly své dovednosti v týmové práci a samostatnosti. Každá věková skupina měla přizpůsobený program, který kombinoval zábavu s učením.

Jedno dopoledne připravili osmáci pro mladší spolužáky sportovní den, při kterém měli možnost vyzkoušet si různé sportovní disciplíny. Zajímavým zážitkem byla návštěva korálkové dílny, kde si děti mohly vyzkoušet výrobu vlastních šperků. Příjemným zpestřením deštivého odpoledne byl také bowling. Celý pobyt byl zakončen diskotékou a vyhodnocením soutěží.

Škola v přírodě v Bedřichově proběhla ve skvělé atmosféře a je nezapomenutelným zážitkem, který dětem přinesl mnoho nových přátelství, dovedností a krásných vzpomínek.

Už nyní se těšíme na další dobrodružství v přírodě!