Zábavné sportovní odpoledne

V měsíci únoru jsme ve školní družině měli zábavné sportovní odpoledne. Paní vychovatelky si pro nás připravily zajímavé soutěže a hry. Soutěžení jsme si všichni moc užili.

Karneval 2024

Africká skupina Emongo

V měsíci listopadu jsme měli ve školní družině africkou skupinu Emongo. Děti se dozvěděly něco o životě v africké zemi Kongo. Naučily se jejich tradiční tanec v rytmu bubnů. Mohly si zakoupit i nějaké upomínkové předměty.

Pampalanie 18. a 19.10.

Olympijská výzva - AKTIVNÍ ZÁŘÍ

VÝZVA PĚŠKY DO ŠKOLY NEKONČÍ!!! JEZDÍŠ NA KONI, POSILUJEŠ, HRAJEŠ TENIS, TANCUJEŠ, NEBO JEZDÍŠ NA KAJAKU, všechny tyto a mnoho dalších aktivit můžeš měřit a sbírat body do sportovní soutěže škol.

Dětský den ve školní družině

Tanec s kozou

Výlet školní družiny

Sportovní olympiáda ve školní družině

Hry se seniory

Hřiště v parku na Severní Terase

ŠVP Sloup - středeční soutěžní odpoledne a exkurze do sklárny

Na středeční odpoledne jsme si pro děti připravili několik her a soutěží. Večer jsme měli vyhodnocení. I ti, kterým se moc nedařilo dostali malou odměnu.  Vycházka byla kratší,protože ve čtvrtek nás čekala cesta do Lindavy do sklárny. Moc jsme se těšili. Dozvěděli jsme se jak a z čeho se sklo vyrábí. Pozorovali jsme skláře jak sklo foukají a vytvářejí různé skleněné výrobky. Práce sklářů je zajímavá,ale náročná. Ve sklárně se nám líbilo.

ŠVP Sloup - pondělí, úterý

Celou cestu na školu v přírodě nám pršelo. Než jsme se ubytovali se počasí umoudřilo a my mohli po obědě vyrazit na první vycházku. V úterý jsme šli do Lesního divadla. Děti si zahrály pohádku O veliké řepě a O Karkulce. Pak jsme došli k rozhledně Na Stráži. Odvážlivci vystoupali až nahoru. Pěkně foukalo,ale pohled byl nádherný.

Soutěžení s maminkami

Ve středu 10. 5. přišly do školní družiny maminky, aby si společně s dětmi zasoutěžily. Na závěr jim děti popřály ke Dni matek a předaly dáreček, který vyrobily. Akce se moc líbila.

Pampalanie

Děti si hernu moc užily.

Jarní výtvarné dílničky

Bubnování