Jazyková příprava pro děti / žáky cizince

ŠKOLNÍ T-MOBILE OLYMPIJSKÝ BĚH 2021

Za krásného slunečného počasí jme společně oslavili olympijské myšlenky a hodnoty během T-Mobile Olympijského běhu 2021!

MINECRAFT Education Edition na ZŠ Stříbrnická

O své dojmy z celostátního kola zaměřeného na rozvoj ICT dovedností ve vzdělávací verzi Minecraftu se s vámi podělí tři finalisté z naší školy. Rozhovor najdete v přiloženém PDF souboru stejně tak jako několik fotek z prezentace pro vedení školy a učitele ICT.

HÝBEME SE HEZKY ČESKY - SOUTĚŽ POKRAČUJE NA PRODEJNÁCH

HLASUJTE NA PRODEJNĚ PRO ŠSK PŘI ZŠ STŘÍBRNICKÁ

VÝSLEDKY KROKOVÉ VÝZVY

Vyhodnocení KROKOVÉ VÝZVY... CELKOVÉ VÝSLEDKY NAJDETE V PŘILOŽENÝCH PDF SOUBORECH.... Projekt spočíval v tom, že žáci nahrají počet svých ušlých kroků přes odkaz na formulář v MS FORMS za období od 6.4.2021 - 23.5. 2021. Cílem nebyla pouze motivace k větší fyzické aktivitě, ale možnost využití mezipředmětových vztahů ve výuce podle aktuální virtuální pozice na mapě. Učitel mohl tuto pozici na mapě využít a zohlednit ve svých přípravách na hodiny v daném týdnu.

Zápis do 1. tříd 2021/2022

Aktualizováno k 11. 5. 2021 - přidán soubor seznam přijatých žáků od 1. 9. 2021 šk. rok 2021/2022

Informace k ošetřovnému

Ošetřovné pro rodiče (OČR)