Ohlédnutí za ŠvP s lyžováním v Rakousku 2024

Guy Fawkes Night 7.B

Školní kolekce oblečení

Republikové finále v Olympijském víceboji z pohledu A. Šturcové ze 7.B

Na vrcholném klání 14. ročníku projektu Sazka Olympijský víceboj své síly poměřilo přes šest set mladých sportovců ze 189 škol.

Olympijská výzva - AKTIVNÍ ZÁŘÍ

VÝZVA PĚŠKY DO ŠKOLY NEKONČÍ!!! JEZDÍŠ NA KONI, POSILUJEŠ, HRAJEŠ TENIS, TANCUJEŠ, NEBO JEZDÍŠ NA KAJAKU, všechny tyto a mnoho dalších aktivit můžeš měřit a sbírat body do sportovní soutěže škol.

ŠVP Bedřichov 1.A, 3.B, 4.D a 6.B

Republikové finále v orientačním běhu - Terezín 2023

Dne 7.6.2023 se naše škola zúčastnila Celostátního finále přeboru škol v orientačním běhu v Terezíně.

Tonda Obal na cestách v naší škole!

PŘESPOLNÍ BĚH 6.10.2022

Světový den porozumění autismu

ČESKO VESLUJE - 1. školní kolo

"ŽÁCI BĚHEM ŠTAFETOVÝCH ZÁVODŮ MUSÍ SPOLUPRACOVAT, PROHLUBOVAT TÝMOVOST A PRÁCI VE SKUPINĚ, COŽ JSOU DŮLEŽITÉ DOVEDNOSTI PRO ŽIVOT", říká Jakub Ševcovic, učitel tělesné výchovy ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická, který má bohaté zkušenosti s organizováním světového poháru v běžeckém lyžování v Německu a dalších závodů pro nejlepší sportovce světa z jeho působení v Číně.