Ztráta věci žáka

Žák má možnost nahlásit ztrátu cenné věci na sekretariátě školy osobně nebo prostřednictvím třídního učitele.

Žáci školy jsou pojištěni pro případ ztráty cenné věci. Škola zajišťuje hlášení o ztrátě cenné věci pojišťovně.

Zákonný zástupce žáka školy, který uplatňuje náhradu škody, zajistí vyplnění dokumentů nezbytných pro ohlášení pojistné události.

Dokumenty jsou k dispozici na sekretariátě školy a na webových stránkách školy.

Zákonný zástupce ohlašuje ztrátu cenné věci na příslušném oddělení Policie ČR.  Pojišťovna požaduje ohlášení ztráty cizí věci na Policii ČR vždy, pokud škoda vzniklá ztrátou věci, přesahuje 2000 Kč.

Veškeré potřebné informace o postupu v případě ztráty cenné věci žáka školy podá personalistka školy, paní Radka Tíkalová - tel.: 472 772 622, sekretariat@zsstribrnicka.cz